Darcovia a sponzori 2016

Aj v roku 2016 nám pomohlo veľa organizácií darovaním 2% (1,5 alebo 3%) z dane z príjmu, finančnou hotovosťou alebo nám pomohli iným spôsobom. 
 
 

ALEX - zdravotnícke potreby v Šaci - materiálny dar

 Majiteľka zdravotníckych potrieb pani Andrea Švedová nás podporila darovaním   tvorivých pomôcok,  ktoré sme využili pri  pracovnej činnosti a sladkosťami pre našich klientov. Taktiež nám zakúpila látky, z ktorých sme ušili kroje pre našich klientov.

 

FÉBUS Jazdecká škola KOŠICE – POĽOV

Majiteľka tejto jazdeckej školy pani Mária Stratilová nám už tretí rok  dobrovoľne pomáha tým, že  umožňuje našim klientom zoznamovať sa s jej koníkmi formou česania, kefovania a kŕmenia. Ďalej nám poskytuje zadarmo hipoterapiu a jazdy na koníkoch. 

 

MUDr. Grossmanová Ľudmila – materiálny dar

Pani pediatrička,  MUDr. Grossmanová Ľudmila zo Šace,  nás podporila okrem psychického povzbudenia aj  kúpou hygienických a čistiacich potrieb.  

 

Ing. Róbert Rigo – finančný dar vo výške 3000 €

Pán Rigo z Banskej Bystrice nám poskytol  finančný dar, ktorý sme použili na úhradu nákladov súvisiacich s prevádzkou nášho Denného stacionára Forresta Gumpa. Z tohto finančného daru sme nakúpili: knihy pre klientov, tonery do tlačiarní, PC príslušenstvo, klimatizáciu, rozkladací stôl, mobilný aparát, hasiace prístroje, hydrant, softvér a uhradili sme náklady súvisiace s dopravou na kúpalisko v Maďarsku. 

 

TESCO Košice – finančný dar vo výške 110 €

Tento finančný dar sme využili na nákup všetkého potrebného na celodennú grilovačku, ktorej sa zúčastnili všetci naši klienti spolu so svojimi rodičmi.

 

TESCO Košice – finančný dar vo výške 105 €

Z tohto finančného daru boli nakúpené 2 prehrávače  a mikulášske balíčky plné sladkostí pre našich klientov. 

 

U.S.Steel Košice - finančný dar vo výške 487,84 €.

Dňa 22.decembra 2015 nám U.S.Steel Košice opäť umožnil predstaviť širokej verejnosti našu činnosť vo Vianočnom  charitatívnom stánku na Hlavnej ulici v Košiciach, v ktorom sa opäť organizovala verejná zbierka pre našu organizáciu. Vyzbierali sme 487,84 €, ktoré sme v roku 2016 použili  na nákup spotrebného materiálu pre pracovnú činnosť klientov, ktorou  vyrábali rôzne darčekové predmety pre našich darcov a sponzorov.

 

U.S.Steel Košice - finančný dar vo výške 600 €

Dňa 14.5.2016 sa v našom Dennom stacionári Forresta  Gumpa uskutočnili Dni dobrovoľníkov. Organizátorom bola  spoločnosť  U.S.Steel Košice. Do tejto akcie sme sa zapojili už po tretíkrát. Spoločnosť U.S.Steel Košice nám poskytla finančný príspevok v sume 600 eur, za ktorý sme zakúpili materiál na maľovanie, náradie a altánok na terasu. Spoločnosť U.S.Steel  Košice okrem tohto daru  taktiež zadovážila občerstvenie, ktoré pozostávalo z desiaty, gulášu a pitného režimu pre dobrovoľníkov. Ďalej zabezpečila  pomôcky pre dobrovoľníkov ako ochranné rukavice, okuliare, respiračné rúška a pršiplášte.